کمیسیون بهداشت و درمان


اعضای هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان (سال چهارم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

نوبخت حقیقی

علی

تهران

تهران

رئیس

2

قربانی

محمدحسین

گیلان

آستانه اشرفیه

نائب رئیس اول

3

خاتمی

مرتضی

زنجان

ماهشان، انگوران و ایجرود

نائب رئیس دوم

4

جمالی سوسفی

منوچهر

گیلان

رودبار

دبیر اول

5

حمزه

احمد

کرمان

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

دبیر دوم

6

ترکی

اکبر

اصفهان

چادگان، فریدون وفریدن

سخنگو

 

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

شهریاری

حسینعلی

سیستان و بلوچستان

زاهدان

رئیس

2

خاتمی

مرتضی

زنجان

ماهشان، انگوران و ایجرود

نائب رئیس اول

3

امینی فرد

محمدنعیم

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر و سرباز

نائب رئیس دوم

4

جمالی سوسفی

منوچهر

گیلان

رودبار

دبیر اول

5

حمزه

احمد

کرمان

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

دبیر دوم

6

عابدی

حیدرعلی

اصفهان

اصفهان

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

نوبخت حقیقی

علی

تهران

تهران

رئیس

2.        

قربانی

محمد حسین

گیلان

آستانه اشرفیه

نائب رئیس اول

3.        

یوسفی

همایون

خوزستان

اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

نائب رئیس دوم

4.        

پوربافرانی

عباسعلی

اصفهان

نائین، خور و بیابانک

دبیر اول

5.        

شیویاری

یعقوب

آذربایجان شرقی

میانه

دبیر دوم

6.        

همتی

احمد

سمنان.

سمنان و مهدیشهر

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

نوبخت حقیقی

علی

تهران

تهران

-رئیس

2.        

خاتمی

سید مرتضی

زنجان

ماهشان، انگوران و ایجرود 

نائب رئیس اول

3.        

قربانی

محمد حسین

گیلان

آستانه اشرفیه

نائب رئیس دوم

4.        

شیویاری

یعقوب

آذربایجان شرقی

میانه

دبیر اول

5.        

خالقی

بشیر

اردبیل

خلخال و کوثر

دبیر دوم

6.        

امینی فرد

محمدنعیم

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر و سرباز

-سخنگو

 

 

اعضای  کمیسیون بهداشت و درمان

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

بنیادی

بهروز

خراسان رضوی

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

عضو

2

پزشکیان

مسعود

آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و آذرشهر

عضو

3

عابدی

حیدرعلی

اصفهان

اصفهان

عضو

4

پوربافرانی

عباسعلی

اصفهان

نائین، خور، بیابانک

عضو

5

همتی

احمد

سمنان

سمنان و مهدیشهر

عضو

6

امینی فرد

محمدنعیم

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر و سرباز

عضو

7

خالقثی

بشیر

اردبیل

خلخال و کوثر

عضو

8

رنجبرزاده

اکبر

همدان

اسدآباد

عضو

9

سروش

ابوالفضل

تهران

تهران

عضو

10

شهریاری

حسینعلی

سیستان و بلوچستان

زاهدان

عضو

11

شیویاری

یعقوب

آذربایجان شرقی

میانه

عضو

12

علیجانی زمانی

محسن

تهران

تهران

عضو

14

قاضی‌زاده هاشمی

امیرحسین

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عضو

15

نیک‌فر لیالستانی

ذبیح‌الله

گیلان

لاهیجان و سیاهکل

عضو

16

مره‌صدق

سیامک

اقلیت دینی

کلیمیان‌

عضو

17

هاشمی

همایون

آذربایجان غربی

میاندواب و شاهین دژ

عضو

18

یوسفی

همایون

خوزستان

اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

عضو