Skip to Content

کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی

مجلس شورای اسلامی

اعضای هیات رئیسه کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

کاتب

غلامرضا

سمنان

گرمسار، آرادان

رئیس

2

پاپی زاده

عباس

خوزستان

دزفول

نائب رئیس اول

3

بائوج لاهوتی

مهرداد

گیلان

لنگرود

نائب رئیس دوم

4

عزیزی

محمد

زنجان

ابهر، خرمدره، سلطانیه

دبیر اول

5

اکبری

علی

فارس

شیراز

دبیر دوم

6

یوسفیان ملا

عزت الله

مازندران

آمل و لاریجان

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

یوسفیان ملا

عزت الله

مازندران

آمل و لاربجان

رئیس

2

بائوج لاهوتی

مهرداد

گیلان

لنگرود

نائب رئیس اول

3

پاپی زاده

عباس

خوزستان

دزفول

نائب رئیس دوم

4

عزیزی

محمد

زنجان

ابهر، خرمدره، سلطانیه

دبیر اول

5

اکبری

علی

فارس

شیراز

دبیر دوم

6

حسن پور بیگلری

شهباز

کرمان

سیرجان و بردسیر

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

یوسفیان ملا

عزت الله

مازندران

آمل و لاربجان

رئیس

2

پورابراهیمی

محمدرضا

کرمان

کرمان و راور

نائب رئیس اول

3

بائوج لاهوتی

مهرداد

گیلان

لنگرود

نائب رئیس دوم

4

عزیزی

محمد

زنجان

ابهر، خرمدره، سلطانیه

دبیر اول

5

رحیمی

علیرضا

تهران

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر

دبیر دوم

6

مفتح

محمدمهدی

همدان

تویسرکان

سخنگو

 

 

اعضای کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

پاپی زاده

عباس

خوزستان

دزفول

عضو

2

اکبری

علی

فارس

شیراز

عضو

3

بائوج لاهوتی

مهرداد

گیلان

لنگرود

عضو

4

حسن پور بیگلری

شهباز

کرمان

سیرجان و بردسیر

عضو

5

مفتح

محمدمهدی

همدان

تویسرکان

عضو

6

یوسف نژاد

علی اصغر

مازندران

ساری

عضو

7

وکیلی

محمدعلی

تهران

تهران

عضو

8

رحیمی

علیرضا

تهران

تهران

عضو

9

شیران خراسانی

رضا

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عضو

10

کاتب

غلامرضا

سمنان

گرمسار و مهدیشهر

عضو

11

جعفرزاده ایمن آبادی

غلامرضا

گیلان

رشت

عضو

12

یوسفیان ملا

عزت الله

مازندران

آمل و لاریجان

عضو

14

عزیزی

محمد

زنجان

ابهر و خرمدره و سلطانیه

عضو

15

کیخا

احمدعلی

سیستان و بلوچستان

زابل، زهک، هیرمند

عضو

16

دهقان

محمد

خراسان رضوی

چناران، طرقبه و شاندیز

عضو