کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

اعضای هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

کولیوند

محمد جواد

البرز

کرج

رئیس

2

خجسته

امیر

همدان

فامنین و قهاوند

نائب رئیس اول

3

کاظمی

سید حمیدرضا

لرستان

پلدختر

نائب رئیس دوم

4

مافی

پروانه

تهران

تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر، پردیس

دبیر اول

5

گیلانی

سهراب

خوزستان

شوشتر

دبیر دوم

6

سلیمی

اصغر 

اصفهان

سمیرم

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

کولیوند

محمد جواد

البرز

کرج

رئیس

2.        

کاظمی

سید حمیدرضا

لرستان

پلدختر

نائب رئیس اول

3.        

خجسته

امیر

همدان

همدان

نائب رئیس دوم

4.        

علیرضا بیگی

احمد

آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و آذرشهر

دبیر اول

5.        

گیلانی

سهراب

خوزستان

شوشتر

دبیر دوم

6.        

سلیمی اصغر  اصفهان سمیرم

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

کولیوند

محمد جواد

البرز

کرج

-رئیس

2.        

مافی

پروانه

تهران

تهران

نائب رئیس اول

3.        

کاظمی

سید حمیدرضا 

لرستان

پلدختر

نائب رئیس دوم

4.        

سلیمی

اصغر

اصفهان

سمیرم

دبیر اول

5.        

گیلانی

سهراب

خوزستان

شوشتر

دبیر دوم

6.        

مقصودی

حسین

خراسان رضوی

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

-سخنگو

 

 

اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی  

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

آشوری تازیانی

محمد

هرمزگان

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

عضو

2

ابوترابی

ابوالفضل

اصفهان

نجف‌آباد، تیران و کرون

عضو

3

امیرآبادی فراهانی 

احمد

قم

قم

عضو

4

بی‌مقدار

شهاب‌الدین

آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و اذرشهر

عضو

5

ذوالقدر

سید مصطفی

هرمزگان

میناب، جاسک و سیریک

عضو

6

صباغیان بافقی

محمدرضا

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه، بافق

عضو

7

عثمانی

محمد قسیم

آذربایجان غربی

بوکان

عضو

8

میرزایی نیکو

قاسم

تهران

دماوند و فیروزکوه

عضو

9

محمودی شاه نشین 

محمد

تهران

شهریار، قدس و ملارد

عضو

10

مقصودی

حسین

خراسان رضوی

بزوار، جغتای، جوین و خوشاب

عضو

11

هاشمزایی

عبدالرضا

تهران

تهران

عضو

12

علیرضا بیگی

احمد

آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و آذرشهر

 

13

یوسف‌نژاد

علی‌اصغر

مازنداران

ساری

عضو

14

کامران

حسن

اصفهان

اصفهان

عضو

15

عبداللهی

بیت الله

آذربایجان شرقی

اهر و هریس

عضو

16

شریفی

ناصر

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان

 

17

جلیلی شیشوان

علی

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب شیر

عضو