کمیسیون صنایع و معادن

اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

اکبریان

عزیز

البرز

کرج

رئیس

2

احمدی

فریدون

زنجان

زنجان و طارم

نائب رئیس اول

3

علیزاده کاسین

رضا

آذربایجان شرقی

ورزقان

نائب رئیس دوم

4

حسینی‌کیا

سیدجواد

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

دبیر اول

5

رضیان

عبدالله

مازندران

قائمشهر، سوادکوه

دبیر دوم

6

ملکی

ولی

اردبیل

مشکین شهر

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.

اکبریان

عزیز

البرز

کرج

رئیس

2.

علیزاده کاسین

رضا

آذربایجان شرقی

ورزقان

نائب رئیس اول

3.

احمدی

فریدون

زنجان

زنجان و طارم

نائب رئیس دوم

4.

نورقلی پور

رامین

گلستان

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

دبیر اول

5.

حسینی‌کیا

سیدجواد

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

دبیر دوم

6.

باستانی

سعید

خراسان رضوی

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.

اکبریان

عزیز

البرز

کرج

-رئیس

2.

اسماعیلی

داریوش

فارس

خرامه، سروستان و کوار

نائب رئیس اول

3.

احمدی

فریدون

زنجان

زنجان و طارم

نائب رئیس دوم

4.

حسینی‌کیا

سیدجواد

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

دبیر اول

5.

زرآبادی

سیده‌ حمیده

قزوین

قزوین و آبیک

دبیر دوم

6.

باستانی

سعید

خراسان رضوی

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

-سخنگو

 

 

اعضای کمیسیون صنایع و معادن

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

اسدی‌کرم

علی

کرمان

شهربابک

عضو

2

اسماعیلی

داریوش

فارس

خرامه، سروستان و کوار

عضو

3

انصاری

رضا

فارس

داراب و زرین دشت

عضو

4

زارعی

غلام‌محمد

کهگیلویه و بویراحمد

بویراحمد و دنا

عضو

5

نورقلی پور

رامین

گلستان

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

عضو

6

سبحانی‌فر


رمضانعلی

 
 

 

خراسان رضوی

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

عضو

7

عزیزی

محمد

زنجان

ابهر و خرمدره و سلطانیه

عضو

8

زرآبادی

سیده حمیده

قزوین

قزوین و آبیک

عضو

9

فولادگر

حمیدرضا

اصفهان

اصفهان

عضو

10

قاضی پور

نادر

آذربایجان غربی

ارومیه

عضو

11

فرهنگی

محمدحسین

آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و اذرشهر

عضو

12

کوهکن ریزی

محسن

اصفهان

لنجان

عضو

13

گرمابی

حمید

خراسان رضوی

نیشابور

عضو

14

مقدسی

سیدمهدی

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

عضو

15

باستانی

سعید

خراسان رضوی

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

عضو

16

منصوری

محمدرضا

مرکزی

ساوه و زرندیه

عضو

17

نجفی

محمدرضا

تهران

تهران

عضو