بازگشت به صفحه کامل

کمیسیون عمران

اعضای هیات رئیسه کمیسیون عمران (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

رضایی کوچی

محمدرضا

فارس

جهرم

رئیس

2

موسوی بیوکی

سید ابوالفضل

یزد

یزد و صدوق

نائب رئیس اول

3

علوی

سیداحسن

کردستان

سنندج، دیوان دره و کامیاران

نائب رئیس دوم

4

نیازآذری

حسین

مازندران

بابل

دبیر اول

5

یارمحمدی

علیم

سیستان و بلوچستان

زاهدان

دبیر دوم

6

بدری

صدیف

اردبیل

نمین و سرعین

سخنگو

 

 

 

 

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون عمران (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

رضایی کوچی

محمدرضا

فارس

جهرم

رئیس

2.        

قلی زاده

قلی الله

آذربایجان شرقی

کلیبر و هوراند

نائب رئیس اول

3.        

کیان پور

مجید

لرستان

درود و ازنا

نائب رئیس دوم

4.        

کاظم زاده

شادمهر

ایلام

دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره

دبیر اول

5.        

نیازآذری

حسین

مازندران

بابل

دبیر دوم

6.        

بدری

صدیف

اردبیل

نمین و سرعین

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون عمران (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

رضایی کوچی

محمدرضا

فارس

جهرم

-رئیس

2.        

یارمحمدی

علیم

سیستان و بلوچستان 

زاهدان

نائب رئیس اول

3.        

بهادری

سیدهادی

آذربایجان غربی

ارومیه

نائب رئیس دوم

4.        

نیازآذری

حسین

مازنداران

بابل

دبیر اول

5.        

کاظم زاده

شادمهر

ایلام

دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره

دبیر دوم

6.        

بدری

صدیف

اردبیل

نمین و سرعین

سخنگو

 

 

اعضای کمیسیون عمران

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

افتخاری

محمد مهدی

گیلان

فومن

عضو

2

افضلی

سید حسین

فارس

اقلید

عضو

3

بهادری

سیدهادی

آذربایجان غربی

ارومیه

عضو

4

بت‌کلیا

یوناتن

اقلیت دینی

آشوری

عضو

5

بنایی

حمید

خراسان رضوی

گناباد

عضو

6

حسین‌زاده

عبدالکریم

آذربایجان غربی

نقده و اشنویه

عضو

7

خسته‌بند

حسن

گیلان

بندر انزلی

عضو

8

دامادی

محمد

مازنداران

ساری

عضو

9

رجبی

فرج الله

فارس

شیراز

عضو

10

شهریاری

سیدکمال‌الدین

بوشهر

دشتی و تنگستان

عضو

11

کیان پور

مجید

لرستان

درود و ازنا

عضو

12

کوسه غراوی

شهرام

گلستان

مینودشت و کلاله

عضو

13

ملکشاهی راد

محمدرضا

لرستان

خرم آباد و دوره

عضو

14

قلی زاده

قلی الله

آذربایجان شرقی

کلیبر و هوراند

عضو

15

محمدیان

اقبال

خوزستان

رامهرمز

عضو

16

کاظم زاده

شادمهر

ایلام

دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره

عضو

17

هاشمی تختی‌ نژاد

حسین

هرمزگان

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

عضو