کمیسیون کشاورزی

اعضای هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (سال سوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

کیخواه

احمدعلی

سیستان و بلوچستان

زابل -  زهک

هیرمند

رئیس

2.        

محمودزاده

جلال  

آذربایجان غربی

مهاباد

 

نائب رئیس اول

3.        

کریمی

رضا

اردبیل

اردبیل، نیر، نمین، سرعین

نائب رئیس دوم

4.        

شاعری

علی‌محمد  مازندران بهشهر

دبیر اول

5.        

اکبری

علی

فارس

 

شیراز

دبیر دوم

6.        

تربتی نژاد

نورمحمد

 

گلستان

گرگان و آق قلا

سخنگو

 

 

اعضای هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (سال دوم)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

اکبری

علی

خراسان شمالی

بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، راز و جرگلان

رئیس

2.        

کریمی

رضا  

اردبیل

نیر، نمین، سرعین

نائب رئیس اول

3.        

بختیاری

علی

اصفهان

خوانسار و گلپایگان

نائب رئیس دوم

4.        

محمودزاده

جلال

اذربایجان غربی

مهاباد

دبیر اول

5.        

افضلی

نظر

خراسان جنوبی

نهبندان و سربیشه

دبیر دوم

6.        

شاعری

علی محمد

مازندران

بهشهر

سخنگو

 

 

            اعضای هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (سال اول)

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1.        

شاعری

محمدعلی

مازنداران

بهشهر

رئیس

2.        

محمودزاده

جلال

آذربایجان غربی  

مهاباد

نائب رئیس اول

3.        

افضلی

نظر

اصفهان

نهبندان و سربیشه

نائب رئیس دوم

4.        

سعادت

محمد باقر 

بوشهر

دشتستان

دبیر اول

5.        

برز بختیاری  

علی

کرمان

بافت، رابر، ارزوئیه 

دبیر دوم

6.        

وقف چی

علی

زنجان

زنجان و طارم

سخنگو

 

 

                   اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

رديف

نام خانوادگي

نام

استان

حوزه انتخابيه

کمیسیون /سمت

1

ابراهیمی

علی

مرکزی

شازند

عضو

2

ایران‌نژاد

عبدالغفور

سیستان و بلوچستان

چابهار، نیکشهر و کنارک

عضو

3

بختیاری

علی

کرمان

بافت، رابر، ارزوئیه

عضو

4

پاپی ‌زاده پلنگان

عباس

خوزستان

دزفول

عضو

5

افضلی

نظر

خراسان جنوبی

نهبندان و سربیشه

عضو

6

حسنی جوریابی

محمدصادق

گیلان

رشت

عضو

7

حاتمیان

عبدالله

خراسان رضوی

درگز

عضو

8

وقف چی

علی

زنجان

زنجان و طارم

عضو

9

خادم

سیدعلاء الدین

فارس

سپیدان

عضو

10

داودی

یوسف

آذربایجان شرقی

سراب

عضو

11

شریعت‌نژاد

شمس الله

مازنداران

تنکابن، رامسر، عباس آباد

عضو

12

سعادت

محمدباقر

بوشهر

دشتستان

عضو

13

اکبری

علی

خراسن شمالی

بجنورد، مانه، سملقان،

جاجرم، راز و جرگلان

عضو

14

کاظم نسب الباجی

جواد

خوزستان

اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

عضو

 

مرادی

علی محمد

کردستان

قروه و دهگلان

عضو

15

نیکزادی پناه

حبیب اله

کرمان

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

عضو

16

نوری

سید راضی

خوزستان

شوش

عضو