Skip to Content

۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات اشخاص از دولت تهاتر می‌شود

یوسف‌نژاد در نشست خبری:

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: با توجه به مصوبه امروز کمیسیون، ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات اشخاص از دولت تهاتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از فارس، علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 کل کشور امروز یکشنبه در مجلس، با اشاره به مصوبات جلسه بعد از ظهر روز گذشته کمیسیون متبوعش اظهارداشت: با توجه به مصوبه کمیسیون تلفیق در رابطه با بدهی‌های دولت به اشخاص، بدهی‌های اشخاص به بانک‌ها، بدهی‌های بانک‌ها به بانک مرکزی کارگروه ویژه‌ای برای آن تشکیل شد چرا که بسیاری از نهادهای عمومی به بانک‌ها بدهکارند و از طرفی هم از دولت انتظار دارند، از طرفی هم ممکن است به بیمه بدهکار باشند. لذا این چند گونگی مطالبات و بدهی‌ها باعث شد کمیسیون تلفیق در این رابطه تصمیم بگیرد.

وی افزود: کمیسیون تلفیق بودجه 97 مصوب کرد که 110 هزار میلیارد تومان بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات افراد از دولت به صورت عام پرداخت شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 تصریح کرد: این تهاتر 110 هزار میلیاردی با عنوان بدهی‌های دولت به بانک مرکزی در سرفصل‌ خاصی ثبت و درج خواهد شد.