Skip to Content

56 هزار معلم بدون حتی یک ساعت‌ تدریس ‌‌حقوق می‌گیرند

56 هزار معلم بدون حتی یک ساعت‌ تدریس ‌‌حقوق می‌گیرند


قاسم احمدی لاشکی؛

56 هزار معلم بدون حتی یک ساعت‌ تدریس ‌‌حقوق می‌گیرند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشستی که با مسئولان دانشگاه بقیةالله (عج) تهران داشتم، پیشنهاد شد تا دانشکده‌های دندان‌پزشکی و داروسازی این دانشگاه به چالوس منتقل شده و در این شهرستان مستقر شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، قاسم احمدی‌لاشکی بعد از ظهر امروز در افتتاحیه کمیسیون بدوی ازکارافتادگی غرب مازندران مستقر در بیمارستان تامین اجتماعی چالوس با بیان اینکه بخش زیادی از مردم که عضو تامین اجتماعی هستند، از اقشار ضعیف جامعه هستند، اظهار کرد: متخصصان و نیروی انسانی در هر رشته‌ای که لازم باشد در نوشهر و چالوس به وفور داریم و باید به این داشته‌ها افتخار کرد و آن را به‌کار گرفت.

وی با اشاره به اینکه روزهای خوبی برای حوزه درمان در منطقه در پیش داریم، افزود: تیم هشت‌نفره کمیسیون بدوی از رامسر تا نور را زیرپوشش دارد و حتی برای زیرپوشش قرار دادن محمودآباد اعلام آمادگی کردیم، خدمات این کمیسیون متعلق به کل غرب مازندران است.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شناختی که از بومیان در این حوزه وجود دارد، موجب تسهیل در رسیدگی به پرونده‌ها در کمیسیون بدوی ازکارافتادگی غرب مازندران می‌شود و پیگیری‌ها را آسان کرده و در کم‌ترین زمان به نتیجه می‌رسد.

احمدی‌لاشکی بیان کرد: هرچه امکانات در حوزه درمان بیشتر باشد و به آن اضافه شود، در حقیقت کمک به مردم منطقه است و نباید به حساب کمبود امکانات گذاشت، بلکه این ارتقای امکانات درمانی است.

وی خاطرنشان کرد: در نشستی که با مسئولان دانشگاه بقیةالله (عج) تهران داشتم، پیشنهاد شد تا دانشکده‌های دندان‌پزشکی و داروسازی این دانشگاه به چالوس منتقل شده و در این شهرستان مستقر شود و دانشجو جذب و تربیت شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به‌زودی تعداد 85 نیروی بومی شهرستان‌های نوشهر و چالوس که از طریق آزمون وارد شدند، جذب بیمارستان فوق‌تخصصی شده و مشغول به‌کار می‌شوند، ادامه داد: بنابراین برای جذب نیرو در بیمارستان تأمین اجتماعی چالوس نیز باید به‌طور مطلق از نیروهای بومی منطقه باشند و به هیچ وجه جذب نیروی غیربومی را نمی‌پذیریم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تعداد 56 هزار معلم داریم که حتی یک ساعت هم تدریس نمی‌کنند اما حقوق می‌گیرند، یادآور شد: در نوشهر و چالوس مدارسی هستند که شش کلاس و تنها یک معلم باید همه این کلاس‌ها را اداره کند، این ظلم به منطقه است.

احمدی‌لاشکی در پایان گفت: برای احیای سی‌سی‌یو، بیمارستان تامین اجتماعی چالوس اقدامات خوبی انجام شد.