برنامه‌های آخوندی راه و شهرسازی همسان دیده نشده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که وزارت راه و شهرسازی در بخش راه تلاش‌های چشم‌گیری کرده است، گفت: اما در برنامه‌ای که به مجلس ارائه شده سهم راه قابل توجه و شهرسازی و مسکن به طور همسان مورد توجه قرار نگرفته است.

وضعیت مسکن مهر نامناسب و مسکن اجتماعی هم اجرایی نشد

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رفت خود آقای آخوندی در سانحه ریلی قطار مشهد تبریز استعفا می‌داد.

الگوی اتحاد بین ارتش و سپاه باید در اداره امور کشور اجرا شود

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی گفت: الگوی اتحاد بین ارتش و سپاه در دفاع از مرزها و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران و عمق استراتژیک نظام باید در اداره امور کشور نیز اجرا شود.

اصلاح‌طلب، اصولگرا و شیعه‌وسنی از امیر حاتمی دفاع می‌کنیم

نماینده تربت جام در مجلس با اشاره به تجارب امیر حاتمی در معاونت بین‌الملل ارتش گفت: رأی یکدست و متحد نمایندگان به وزیر پیشنهادی دفاع، پشتوانه دیپلماسی کشور است.

وزیر پیشنهادی دفاع شناخت کاملی نسبت به این وزارتخانه دارد

نماینده قم در مجلس با بیان اینکه امیر حاتمی با بیش از ۳۰ سال خدمت در نیروهای مسلح همواره خود را سرباز ولایت دانسته است، گفت: وزیر پیشنهادی دفاع به امور این وزارتخانه کاملاً مسلط است و شناخت کاملی دارد.

بهترین تجهیزات نظامی را دراختیار داریم

نماینده سلماس در مجلس با بیان اینکه ما بهترین تجهیزات نظامی را دراختیار داریم، گفت: ایران بین کشورهای منطقه کمترین بودجه دفاعی را دارد، ولی از عمق استراتژیک و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است.

آوایی اسباب گسترش روابط قوای مجریه و قضاییه را به وجود می‌آورد

نماینده ملایر در مجلس با اشاره به اینکه آوایی به عنوان یک قاضی خوشنام همه شرایط برای تصدی در دادگستری را دارد، گفت: تصدی وزارت دادگستری از سوی آوایی موجب تقویت و استحکام بیشتر روابط قوای مجریه و قضاییه می‌شود.

«آوایی» آشنا به مشکلات جامعه در حوزه قضائی است

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: «آوایی» آشنای به مشکلات جامعه در حوزه قضائی است و ایشان تجربه و تخصص دارند.

وزیر پیشنهادی دادگستری از قضات با اخلاق کشور است

نماینده قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختیارات گسترده حوزه تعزیرات و ایجاد مشکلاتی برای مردم در این زمینه، گفت:‌اصلاح این روند به سامان بخشی به این حوزه از وظایف وزیر پیشنهادی دادگستری است.

انتخاب آوایی برای وزارت دادگستری به دلیل اخلاق‌مداری و شخصیت حرفه‌ای است

نماینده نهاوند در مجلس با اشاره به سوابق متعدد آوایی در قوه قضاییه و مجریه،‌ گفت: تنوع شغلی و پراکندگی جغرافیایی مسئولیت‌های وزیر پیشنهادی دادگستری از نقاط قوت است.

مناطق محروم با مشکلات زیادی در حوزه پزشکی قانونی هستند

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: مناطق محروم با مشکلاتی در حوزه پزشکی قانونی مواجه هستند و اگر آقای آوایی برای این بخش برنامه‌ای نداشته باشد بنده با وزارت ایشان در وزارت دادگستری مخالف هستم.

در دوره حجتی حجم خرید تضمینی گندم افزایش یافت

نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس با بیان اینکه تولیدات کشاورزی بالغ بر 21 میلیون تن در 4 سال گذشته افزایش یافته است، گفت: تجربیات آقای حجتی بسیار بالاتر از مدرک وی است.

تراز تجاری بخش کشاورزی ارتقاء یافته است

نماینده مهاباد در مجلس با بیان اینکه بدون اغراق وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در 4 سال گذشته یکی از وزاری موفق دولت یازدهم بوده است،‌ گفت: تولید گندم در دوران تصدی وزارت جهاد کشاورزی توسط حجتی به 14.3 میلیون تن رسید.

استراتژی واقعی و مشخصی را در بخش کشاورزی نداریم

نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: آقای حجتی!‌ شما فکر نکنید کاری برای کشاورزان صورت گرفته، است؛ لذا ما اساساً در بخش کشاورزی مشکل داریم و کشاورزان واقعاً گرفتارند و نابود شده‌اند.

تیم مدیریتی حجتی اصلاح شود

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: آقای حجتی! نه تنها جلوی زمین خواران حومه تهران را نگرفته‌اید بلکه اگر سری به دادگاه‌های شهرستان‌های کوچک بزنید کشاورزانی را خواهید یافت که در راهروهای دادگاه‌ها منتظر آرا هستند.

تقدیر رئیس مجلس از نمایندگان آزاده

رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز از نمایندگانی که آزاده هستند به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور با اهدای لوح یادبودی تقدیر کرد.

امنیت اجتماعی را هم سنگ امنیت ملی می دانم

وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر مردم و پابرهنگان و محرومان از مواهب توسعه، بهرمند نشوند هیچ برنامه توسعه‌ای به نتیجه نمی‌رسد.

مخالفت نمایندگان با برگزاری جلسه در نوبت عصر پنجشنبه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در نوبت عصر روز پنجشنبه (۲۶ مرداد) مخالفت کردند.

نمایندگان می‌توانند گزارش لیست اموال وزرا را از قوه قضائیه بگیرند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده ای که خواستار ارائه لیست اموال وزرا به مجلس شد، گفت: می توانید از رئیس قوه قضائیه گزارشی در این خصوص دریافت کنید.

امروز با یک کارنامه چهار ساله در خواست رای از نمایندگان مردم را دارم

وزیر پیشنهادی بهداشت با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه سلامت گفت:امروز با یک کارنامه چهار ساله در خواست رای از نمایندگان مردم را دارم.
نمایش 1 - 20 از 3,821 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 192