لزوم توجه به توسعه شبکه ملی اطلاعات

رئیس«کمیته ارتباطات» مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید تلاش کند «توسعه شبکه ملی اطلاعات» در سال ۹۷ افزایش پیدا کند و گام‌های بعدی این پروژه برداشته شود.

تاکنون هیچ تصمیم قاطعی برای فیلترینگ تلگرام گرفته نشده است

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: در نشست غیرعلنی امروز مجلس در رابطه با موضوع فیلترینگ تلگرام بحث شد که ضمن آن اعلام شد تاکنون هیچ تصمیم قاطعی برای فیلتر کردن تلگرام در کشور ما گرفته نشده است.

نامه نمایندگان به دولت برای حمایت از پیام رسان‎های داخلی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: عده‌ای از نمایندگان مجلس برای بکار گیری پیام رسان داخلی در کشور، نامه‌ای امضا کرده اند که دولت از پیام رسان داخلی حمایت کند و پای کار بیاید.

جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

فیلتر تلگرام و خطر دسترسی مردم به سایتهای ضدامنیتی

نماینده مردم تهران درباره خبری مبنی بر تصمیم‌گیری برای فیلتر تلگرام گفت: بنده هم دو هفته‌ای است خبر فیلتر تلگرام را شنیده‌ام که امیدوارم صحت نداشته باشد.

نباید برای واردات کالاهای خارجی وادادگی رخ دهد

سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس، بر لزوم قطع دست واسطه ها برای واردات کالاهای غیرضرور به کشور تاکید کرد.

انتقاد به نحوه استیضاح ها در مجلس

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از نحوه مدیریت استیضاح سه وزیر در دو روز اخیر گفت: مجلس عصاره فضائل ملت است و نباید آن را ارزان بفروشیم.

طرح جدید سوال از رئیس جمهور با 100 امضاء کلید خورد

نماینده رشت از طرح جدید سوال از رئیس جمهور با 6 محور همچون مشکلات موسسات مالی و اعتباری، قیمت ارز و بیکاری خبر داد.

دفاع حجتی وزیر جهاد کشاورزی از عملکرد خود در مجلس

وزیر جهاد کشاورزی ابراز امیدواری کرد ضعف‌ها و نارسایی‌هایش در پی تذکرات و صحبت‌های نمایندگان در جلسه استیضاح به مرور زمان رفع شود.

وزیر راه در "راه"ماند

نمایندگان مجلس با رای اعتماد مجدد به عباس آخوندی مجددا او را در وزارت راه و شهرسازی ابقا کردند.

دفاع آخوندی وزیر راه و شهرسازی از عملکرد خود در صحن مجلس

وزیر راه و شهرسازی گفت که به عنوان بالاترین مسئول این وزارتخانه برای هرنوع رنجی که برای مردم پیش‌آمده از آنها پوزش می‌خواهد.

شورای نگهبان بودجه ۹۷ را تایید کرد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ از تایید مصوبات مجلس در بودجه ۹۷ از سوی شورای نگهبان خبر داد

دفاعیات وزیر کار از عملکرد خود در صحن علنی مجلس

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه استیضاح حق مجلس است، گفت: به اندازه داده‌ها و ستانده‌هایم عملکرد موفقی در این وزارتخانه داشته‌ام ولی باز هم اگر مجلس به من رای اعتماد در استیضاح ندهد، خود را سرباز کوچک نظام می‌دانم.

درخواست تخصیص اعتبار از صندوق توسعه جهت مدیریت پسماند در شمال کشور

نمایندگان استان‌های مازندران، گلستان و گیلان در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری خواستار اذن ایشان به برداشت از صندوق توسعه در راستای مدیریت پسماند و زباله در استان های شمالی کشور شدند.

استیضاح ربیعی و آخوندی جداگانه رای‌گیری می‌شود

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال حضور معاون اول رییس جمهور در جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی روال جلسه استیضاح را تشریح کرد.

ضعف نظارت، دلیل افزایش قیمت مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس، از گرانی و افت کیفیت مصالح ساختمانی در کشور انتقاد کرد و گفت: ضعف نظارت ها بر واحدهای تولید فراورده های ساختمانی عامل اصلی گرانی مسکن در سال های اخیر بوده است.

پیوست سوم کنوانسیون جهانی حقوق کودکان به زودی در مجلس بررسی می شود

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که پیوست سوم کنوانسیون جهانی حقوق کودکان در حال بررسی نهایی در کمیسیون قضایی است گفت: به نظر می‌رسد که با توجه به اتمام بررسی بودجه در مجلس به زودی این لایحه در دستور کار صحن علنی قرار گیرد.

رفع ایرادات گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایرادات رئیس مجلس بر گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها برطرف شد، تا مراحل بعدی خود را از طریق هیئت رئیسه مجلس طی کند.

"ربیعی" در حوزه اشتغال عملکرد مناسبی نداشته است

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معتقد است وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی در حوزه اشتغال عملکرد مناسبی نداشته است.

فاصله گرفتن از فرهنگ اصیل ایرانی چهارشنبه سوری را به چهارشنبه سوزی تبدیل کرد

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فاصله گرفتن از فرهنگ اصیل ایرانی چهارشنبه سوری را به چهارشنبه سوزی تبدیل کرد، گفت: فرهنگ سازی با رویکرد کوتاه مدت امکان پذیر نیست.
نمایش 1 - 20 از 4,641 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 233